היום רבים כבר יודעים שגופה של האישה שונה באופן משמעותי מגופו של הגבר, ולכן חשוב להתאים עבורה דיאטה משלה. נשים רבות מעוניינות לשמור על אורח חיים בריא לא רק למען הבריאות, אלא גם למען היופי. כי היום כל אישה יודעת שכדי להיכנס לסקיני הצמוד, צריך להשיל כמה קילוגרמים. על כל פנים, חשוב לעשות דיאטה לנשים מבוקרת אשר אינה פוגעת בבריאות.

כך תעשו דיאטה מבוקרת ויעילה

רוצה להיכנס לבקיני בקיץ הקרוב? כך תעשי דיאטה:

  • מתייעצים עם דיאטנית – דיאטנית קלינית היא אשת המקצוע שלכן, כאשר אתן מעוניינות לעשות דיאטה, הדיאטנית תשלח אתכן לבדיקות דם ותבחן את הרגלי האכילה שלכן כדי לדעת מה לשפר.
  • לכלול סידן בדיאטה – לא משנה באיזו דיאטה בחרתן בסוף, חשוב לבחור דיאטה שיש בה מאכלי סידן. כמויות גדולות של סידן מאפשרות למנוע את תופעת בריחת העצם לקראת גיל המעבר. מסיבה זו, חשוב לצרוך מוצרי חלק כמו יוגורטים וקוטג'ים גם אם הם דלי שומן.
  • דיאטה לאחר הלידה – נשים רבות מעוניינות לעשות דיאטה לאחר הלידה. הריון הוא דבר מופלא ונהדר אשר מעניק חיים לאחרים, אך הוא גורם לעלייה במשקל. משום כך, האישה צריכה להקפיד על דיאטה מאוזנת על מנת לחזור למשקלה התקין. לאחר הלידה יש צורך להיוועץ בדיאטנית קלינית אשר תמליץ על תוספי התזונה הנכונים.
  • דיאטה לפי גזרה – ישנן נשים שיבקשו להשיל מעצמן כמה קילוגרמים באזורים מסוימים בגוף. כך למשל, אם מדובר בנשים עגלגלות, הדיאטה שלהן תכלול בדרך כלל ירקות, גבינות ומוצרי חלב נוספים. מנגד, אם מדובר בנשים רזות בעלות בטן גדולה, יומלץ להן להקפיד על תזונה שמורכבת מפירות יבשים, אגוזים ובשר אדום.

לא לשכוח לעסוק בפעילות גופנית

הדיאטה היא לא רק מזון, אלא גם תנועה. כדי להגיע לתוצאות טובות, חשוב לשלב בין תזונה נכונה לבין פעילות ספורטיבית. מומלץ לבחור ספורט אהוב ולהקפיד עליו, לדוגמה רכיבה על אופניים, רכיבה על סוסים, ריצה, הליכה בשעות הערב, הרמת משקולות, הליכה לחדר כושר וכדומה. לא משנה באיזו פעילות גופנית אתן בוחרות, העיקר שתקפידו עליה ותגיעו לתוצאות במהרה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here